Mějte odpady v pořádku


Otočit kohoutkem a mít hned plnou sklenici pitné vody, vanu nebo sprchu je v dnešní době normální snad pro každého. Problém nastává v případě když tím kohoutkem otočíte a nestane se vůbec nic. Všichni potřebují aby jim základní věci doma fungovaly bez problému. Jestli ale bydlíte ve starším domě a trubky mne původní, možná to bude chtít rekonstrukci. Ať už budete rekonstruovat starší dům a nebo stavět nový, budete potřebovat někoho kdo vám doma udělá nové rozvody vody, kanalizace, a samozřejmě i tepla. Budete topit elektřinou, plynem nebo dřevem? V každém případě budete potřebovat nainstalovat radiátory a zprovoznit celou topnou soustavu.

instalatér umyvadlo

V současné době je problém najít schopného řemeslníka, který tyto práce dokáže udělat kvalitně a celkem rychle. Instalatérů je málo a tak si většinou musíte počkat až bude mít nějaký čas. Daleko horší než čekat na instalatéry při stavbě domu je čekat než budou mít instalatéři čas v případě havárie. Často se stává že začne téct kohoutek, přeteče vana a nebo praskne trubka v kanalizaci. Všechno jsou to situace, které vyžadují nejlépe okamžitý servisní zásah. Bohužel většina instalatérů pracuje jen přes týden a tak se nikomu nedovoláte.

výměna kohoutku

Jestli potřebujete rychle pomoct při řešení nějakého náhlého problému a nebo budete potřebovat udělat vodu, zavolejte nám. Kromě předem plánovaných prací provádíme i servis https://www.electrolux.cz/support/find-a-service-centre/ a havarijní služby, a to i v noci a o víkendech a svátcích. Díky tomu nebudete muset čekat s takovým problémem až do dalšího pracovního dne. Většina problémů se totiž stává zrovna když je to nejméně vhodné – typicky právě o víkendech a večer. Nemusíte čekat stačí zvednout telefon a zavolat nám. Pro plánované práce můžete využít náš objednávkový formulář. Čím podrobněji uvedete co budete potřebovat, tím přesněji vám spočítáme cenu a dáme více termínů k realizaci.