Všechno na jedničku


Plánujete na příští rok váš velký svatební den a pomalu všechno začínáte chystat? Nejdříve to bude chtít si vzájemně ujasnit, v jakém duchu se celý tento významný den vašich životů bude nést, jak ho budete chtít uspořádat, a především na jakém místě. Potom si to také budete muset dojít vyřídit na místní příslušný městský úřad, abyste měli zajištěného oddávajícího a matrikářku. Pokud toto všechno splníte, pak to bude znamenat, že to musíte na něco zaznamenat, abyste pak dali vědět všem, které budete chtít na tento významný den u sebe – rodinu, rodiče, přátelé a všechny blízké. Všechno to zaznamenáte na svatební oznámení, které se pak většinou společně s koláčky rozdává.

couple

Chcete, aby vám všechno ladilo a bylo do jednotného stylu? Chcete mít styl romantický nebo raději takový pompézní nebo abstraktně barevný? Fantazii se meze nekladou, proto ani vy neklaďte nějaké bariéry a vyberte si, co vám bude vyhovovat. Ve stylu vaší pozvánky mohou pak být veškeré další doplňky na vaší svatbě, třeba etikety na víno, které budete rozdávat místo výslužky nebo cedulky s nadpisy, programem a tak dále.

lova

Třeba váš partner není na nějaké okázalé kytičky a ornamenty a raději by volil něco jednoduššího, proveďte tento výběr sami třeba večer u televize a vyberte si z nabídky tiskárny Goldpress, kteří to skutečně umí a mají tak bohaté návrhy, že nebudete vědět, který dřív. K tomu třeba také budete potřebovat pozvánky ke svatebnímu stolu, pokud to tedy nebudete mít celé jako raut, ale budete to rozdělovat na oběd s rodinou a až potom na raut s přáteli. Je to zcela celé na vás a na vašich dostupných prostředcích. Zároveň vaše pozvánka bude i takovou vzpomínkou na celý tento váš významný den a bude připomínat událost, kdy jste se báječně bavili společně i s vašimi nejbližšími. Vyberte si proto to, co se líbí především vám.