Kdo za vás umyje v bytě okna


Blíží se vánoční svátky a Silvestr, a vy máte v úmyslu umýt v bytě okna, a totéž se týká i vašich přátel či rodičů, kteří bydlí ve stejné ulici, pouze o pár bloků dál? A vaše byty se nachází v sedmém a devátém patře, tedy relativně vysoko nad zemí? Kdo bydlí v sedmém patře, nachází se ve výšce přibližně 21 metrů, počítejte na každé patro přibližně tři metry. V devátém patře je to dokonce 27 metrů. Z takové výšky, kdybyste vypadli z okna, byste pád přežili snad jen při skoku do hasičské plachty, anebo kdyby pod vámi rostlo velmi vysoké křoví.

mytí oken

Pády z oken se ocitají i v různých statích na Internetu. Zpravidla jsou popisovány jako děsivé hororové scény, což je i docela pochopitelné, jen si představte, že vás něco takového osobně potká, anebo se stanete svědkem takového pádu někde ve městě. Zaměřme však nyní svou mysl raději na preventivní opatření, aby se nic podobného nepakovalo. A jednou z nich může být svěření mytí oken profesionální úklidové firmě na úklid ve Frýdku-Místku.

Profesionálové dobře ví, tedy měli by to vědět, jak důležitá je pevná obuv, dobře zajištěné štafle, případně teleskopická tyč na mytí ve větších výškách. Profesionálové neriskují svůj život, tyto činnosti provádí běžně a je to pro ně denní chléb., postarají se o mytí oken i ve více bytech v jediný den, a poptáváte-li tuto činnost třeba i ve sportovní hale či tělocvičně, nebude to problém.

úklidové prostředky

Prožijte tedy poklidné Vánoce bez starostí tohoto typu a zaměřte se na přípravu sváteční výzdoby, pečení cukroví a nakupování a balení dárků. Bylo by smutné, kdybychom se o vašem pádu z okna dočetli v období Adventu v černé kronice, ono už těch „černých“ zpráv kolem nás média chrlí tolik, že se některým lidem nevyplácí vlastnit ani televizi, a namísto toho si pořizují poklidné akvárium, kde k žádným hororům zpravidla při šetrné péči nedochází.