Bez podprsenek je život snazší


Podprsenku k životu nepotřebujete

Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč vlastně ženy nosí podprsenku? Co je k tomu vede a jaký to má účel?

Lepší tvar ňader – pravdou je, že některé typy podprsenek udržují sexy tvar poprsí, což může přinášet uspokojení jak samotným ženám, tak i jejich protějškům, pro něž je tato část těla nesmírně svůdným elementem. Vcelku je to velmi snadné, prostě si zvolíte vhodnou velikost, obléknete ji pod tričko nebo halenku, a výsledný efekt se dostaví okamžitě. Máte ze sebe dobrý pocit a vyrážíte do města.

dámské oblečení

Uvědomte si však, že jde o pocit klamný, o iluzi, kterou zajišťuje pouhý kus textilního materiálu, a že navíc brání přirozenému svalstvu ženského hrudníku udržovat poprsí ve vhodné poloze a tvaru. Je to vlastně obdoba berlí, které jsou vám oporou v době úrazu dolní končetiny, a kdybyste berle nosily nepřetržitě, svaly na nohou by zakrněly a samy o sobě by pak vaše tělo neunesly.

dámské šaty

Mužské pohledy – dalším důvodem, proč se ženy cítí bez podprsenek nesvé, jsou pohledy mužů, o jejichž přízeň zrovna nestojí. Muži jsou v nesnadné pozici, protože musí utlumit své vášně, jestliže jsou pod průsvitnou halenkou viditelné bradavky, a ne každý z nich to také zvládne a dokáže. Je to přirozený lidský pud a nemůžeme to mužům pokládat za zlé, ale naštěstí existuje snadné řešení, jak si vypomáhat i bez podprsenky.

Ochrana bradavek postačí

Chcete-li nosit průsvitné textilie i bez podprsenky, vystačíte s jednoduchými, ale účinnými kryty bradavek. Jsou to speciální nalepovací kolečka tělové, bílé či jiné vhodné barvy, která drží přilepená zdravotně nezávadnou lepicí vrstvou i na zpocené pokožce. Kryty bradavek se postarají o zneviditelnění toho nejsvůdnějšího, co na svém hrudníku máte, a to odvrací pozornost mužského zraku někam jinam, třeba na vaše krásné nohy a chodidla, a pokud i ty zakryjete oděvem a obuví, není co řešit.