Vestavěné skříně by se vám měly líbit


Pořizujete si do bytu vestavěnou skříň? Jakým momentům byste měli věnovat maximální pozornost?

Světlá barva posuvných dveří

Kdo sází na tmavé odstíny dveří, protože se mu líbí, a oslovuje jej jejich dekor, například v napodobenině dřevěných letokruhů, měl by pečlivě zvážit, zda je využít právě tímto způsobem. Uvědomte si, že čím více tmavé barvy propůjčíte dekoru dveří, tím více bude tamní plocha odebírat světla. Tmavé barvy světlo pohlcují a světlé naopak odráží, toto je známý fyzikální jev, a v každé takové místnosti se pak budete cítit podle toho, jakou barvu budou dveře mít – s tmavými spíše stísněně a sevřeně a se světlými volně a vzdušně.

vestavěná skříň

Ovocné motivy

Líbí se vám ovoce? Je to skvělý doping a zdroj vitamínu C a je-li vytištěné na posuvných dveřích, bude na vás působit jako osvěžovač vzduchu a vaší mysli. Rozveselí vás, vykouzlí úsměv na rtu a podpoří dobrou náladu. Ovocné motivy patří k nejoblíbenějším a na posuvných dveřích se budou skvěle vyjímat. A co víc, ovoce se neokouká, je to vděčný přírodní námět, s nímž se vám bude dobře vstávat i usínat.

ramínka ve skříni

Zrcadlo

K některým aplikacím vestavěných skříní v Praze se mohou hodit buď celoplošná zrcadla, nebo kulatá či oválná, dle vašeho osobního vkusu. Zrcadlo na dveřích opticky zvětšuje místnost a dobře se k jeho blízkosti hodí i velké dekorativní pokojové rostliny, například palmy.

Skříně do předsíně

Kdo má v úmyslu pořídit si vestavbu do bytu, většinou přemýšlí, že ji umístí do ložnice. Tím se ale ztrácí poměrně mnoho obytné https://auto.idnes.cz/karavan-obytny-vuz-0o0-/automoto.aspx%3Fc%3DA170616_102337_automoto_fdv plochy a navíc mít v ložnici skladiště věcí není dobrý nápad už jen kvůli vašemu spánku a relaxaci. Umístěte raději vestavbu na míru do předsíně, kde nikomu překážet nebude, a kde vám sevření tamního prostoru nevadí. Podstatné je, abyste měli více volnosti tam, kde se zdržujete nejdéle, tedy právě v ložnici a v obýváku.