Uvidíte všechno


Každý má nějaký majetek a samozřejmě nikdo nechce aby mu jeho vlastnické právo někdo jakýmkoliv způsobem rušil nebo znemožňoval. Je proto logické že si lidé svůj majetek chrání všemi dostupnými prostředky. Vymahatelnost práva je u nás poměrně tristní a tak lidé často berou spravedlnost do vlastních rukou. Je ale potřeba mít na paměti že ne všechno je dovoleno a je nutné volit takové prostředky, které vás nedostanou do problémů.

Hledáte jaké si může pořídit zabezpečovací systémy v Brně? U nás máte záruku toho že dostanete kvalitní zabezpečovací systémy nejvyšší kvality. Každému klientovi navrhujeme řešení na míru jeho potřebám a finančním možnostem. V nabídce máme nejen bezpečnostní kamery, ale i alarmy nebo inteligentní dům. Nejlepší cestou jak zvýšit bezpečnost u vás doma nebo kdekoliv jinde je zkombinovat více druhů systémů.

fasáda kamery

Pro firmy i domácnosti
Zloději a vandalové se nezastaví před ničím a ničí a vykrádají byty, domy, chaty i firmy. Výsledkem je nejen poškozený majetek který si musíte opravit ze svého, ale navíc vás čeká i škoda na odcizených věcech a také vyřizování na Policii. K objasněn případu vám může pomoct záznam z kamer, který můžete mít k dispozici. Nechte si nainstalovat bezpečnostní kamery odborně tak, aby co nejméně zasahovaly do soukromí jiných osob. Za léta praxe a zkušeností s kamerami víme kam mohou kamery směřovat a zda je potřeba kolemjdoucí nějak informovat o tom že je na domě upevněno nahrávací zařízení.

bezpečnostní kamera

Legislativu máme v malíčku
Protože legislativa upravuje i používání bezpečnostních kamer, musíme vědět jak kamery používat. O všem vás informujeme a poučíme vás o možných rizicích. Kamery jsou ale většinou jediným funkčním a účinným způsobem, který ochrání váš majetek před každým, kdo by se ho chtěl zmocnit nebo ho poškodit. Samotné umístění kamery může případné pachatele odradit.