Moderní i klasické


Lidé pravidelně rekonstruují své domy a byty, protože starší vybavení logicky přestává plnit svou funkci. Věci jsou spotřební zboží a snadno se poškodí. Jenže pokud něco nebudete používat, stejně se vám to přestane líbit. Linka je vybavení které většina lidí pořizuje na několik let. Nejspíš nikdo nečeká že by měnil linku co pár let, protože pořízení kvalitní linky není vůbec levná záležitost. Někomu sice stačí obyčejná linka ze supermarketu za pár korun, ale pokud chcete něco co vám vydrží déle, je mnohem lepší zainvestovat více peněz a vybrat si něco na míru.

Proč na míru?
Linka na míru má tu výhodu že je vyrobená přesně na místo, kde ji chcete mít. Díky tomu se dá využít všechen prostor a nebudete se muset trápit se seskládáváním linky podle skříněk které koupíte už hotové. Jednotlivé skříňky by na sebe nemusely navazovat a vy byste zbytečně mohli přijít o spoustu místa, které by zůstalo nevyužité.

světlá linka

Pokud vás zaujala možnost nechat si vyrobit linku na míru, je pro vás vhodná nezávazná poptávka Glanckuchyne, pomocí které si zadáte poptávku na informace o vybrané kuchyni. Můžeme vám říct co vyrábíme, jak nákladná by byla zhruba vaše linka a pokud byste chtěli vědět víc, spočítáme vám cenovou nabídku.

police s nádobím

Vyrábíme moderní a luxusní linky, ale není pro nás problém vyrobit i jakoukoliv jinou linku. Od prvotního návrhu do instalace vás dělí jen pár týdnů. Víme že žít bez kuchyňské linky není jednoduché a proto se snažíme termíny vždycky dodržovat. Jakmile k nám přijdete, pustíme se do tvorby návrhu, který si následně odsouhlasíte a potom se pustíme do výroby. Je potřeba mít před instalací nové linky vyřešené zednické a instalatérské práce. Byla by škoda dávat novou linku na staré zdivo, kterým vedou staré rozvody inženýrských sítí. Na to nikdy nezapomínejte, ušetříte si tím starosti i peníze navíc.