Nově narozené a krásně oblečené


Máte nebo čekáte malé miminko a už teď se děsíte toho, abyste jej měli do čeho pořádného obléknout, protože se bude jednat o zimní miminko, tedy narozené v zimních měsících? Sice pak bude zabalené ve fusaku, ale třeba například na přejezdy k lékařům budete používat vajíčko do automobilu, a tady je třeba dbát na to, aby mělo dostatečné množství vrstev. Tuto práci dokáží kvalitně zajistit skvělá body, což je vlastně takové dlouhé triko, které se zapíná dole v místě plenky, takže pokud se děťátko vrtí, nedojde k tomu, že by se mu nějakým způsobem mohlo vyhrnout, aby pak později mohlo nastydnout nebo prochladnout. Samozřejmě se jedná o věc, která se vám bude hodit, než dítě začne samostatně chodit na toaletu.

obleceni

Máte ale nakoupená trička s dlouhým rukávem nebo s krátkým rukávem, které jste mu chtěli oblékat, ale teď vám došlo, že se bohužel budou vykasávat? Neházejte flintu do žita, můžete si k nim pořídit kojenecké body bez rukávů Brumlík, které použijete jako takzvanou košilku, stejně jako jsme to nosili my, když jsme byli malé děti. Mají je v několika dostupných barvách a za krásnou cenu, takže jich můžete pořídit vícero. Dále v nabídce můžete také navolit třeba overaly, košilky nebo kabátky, kalhoty, botičky, capáčky a spoustu dalšího. Vaše výbavička tak bude kompletní ještě než se miminko narodí a nemusíte kvůli tomu obíhat kamenné obchody. Využijte nakupování na internetu a ušetřete si nervy a čas.

dite

Co se vám také bude hodit, je kvalitní čepička a miminko po narození bude rychle růst, takže je budete muset častěji měnit o velikost větší. Co se také rozhodně neztratí, jsou kojenecké ponožky, kterých není nikdy dost a pokud budete mít zimní miminko, budete mít jejich větší spotřebu. Také se vám v těchto měsících budou hodit i dětské punčocháče. Nebo rovnou kupte celou soupravu a nemusíte to řešit. Za krásné ceny, krásné i jako dárek!