Neobávejte se deště a uložte si věci do skladového kontejneru


Rozhodli jste e se, že budete rekonstruovat váš dům, ale nemáte žádný vhodný přístřešek pro přechodné uskladnění věcí z jeho interiéru? A napadá vás jistá možnost vynést všechen nábytek ven na trávník, zaplnit jej věcmi a přikrýt igelitovou plachtou? Teoreticky to možné je a v zásadě vám nic nebrání v tom,, to udělat, pokud je tu dostatek místa, ale pak si uvědomte, že podstupujete jistá rizika.

lodní kontejnery

Vítr – jestliže se neobáváte krádeže, a majetek jste na zahradě zabezpečili alespoň světlem s pohybovými čidly či kamerou, vaším nepřítelem se může stát docela obyčejný vítr, který potrhá igelit, nadzvedne jej a zapříčiní dopad dešťových srážek na jeho povrch.

Vzdušná vlhkost – spoléháte se na to, že je zrovna nad naším územím tlaková výše, a že se po celý týden neočekávají žádné srážky? Nezapomněli jste však na tvorbu ranní rosy, a na vlhkost, která vzlíná od zemského povrchu směrem vzhůru? Zasáhne i váš nábytek, a pokud jej takto vystavíte působení vlhkosti delší dobu, může být i nevratně poškozený.

loď s kontejnery

Bouřka a krupobití – zastihne-li váš nábytek lehký deštík, igelit si s ním poradí a svede dešťové kapky do země celkem bez problémů, ale co takový letní bouřkový liják? A co kroupy, které mohou nábytek nevratně poškodit? Jste připraveni i na tyto alternativy? Bouřky obvykle provází i silný vítr, mnohem silnější, než běžné větrné poryvy, a škody na majetku pak mohou být o to vyšší.

Zvířata, hmyz a ptáci – nábytek se může stát skvělým útočištěm drobných hlodavců, pavouků i ptactva, a svými výkaly jej mohou poškodit možná mnohem víc, než padající kroupy.

Nebylo by přece jen lepší zanechat těchto amatérských pokusů vynášení nábytku na trávník a přikrývání igelitem, když máte možnost využít pronájem skladových kontejnerů, což vaše věci zabezpečí před povětrnostními vlivy naprosto dokonale?