Máte peníze a nevíte kam s nimi?


Někteří lidé se zabývají investicemi natolik, že dokážou přesně odhadnout kdy koupit jaký dluhopis či akcii a kdy je naopak výhodně prodat. Takových lidí je ale málo, a aby si mohl být člověk jistý že tuto variantu investic opravdu ovládá, musí se tomu věnovat podrobně celé roky. Jestli jste například zdědili nějaké peníze po babičce a toužíte je dobře investovat, rozhodně buďte obezřetní. Investujte si je po svém a hlavně do něčeho co má smysl a co vám nejlépe pomůže peníze dál rozmnožovat. Nejlepší investice je totiž ta, která vám pomůže peníze množit. Laicky řečeno, že vám budou vydělávat další.

byty u moře

Jak na to?
Nejlepším investičním nástrojem jsou z dlouhodobého hlediska nemovitosti. Najít nějakou pěknou nemovitost k prodeji a následně ji koupit a pronajímat je snem stále více lidí. Lidé totiž vidí jak jim reálně klesá hodnota jejich peněz a to především kvůli inflaci. Každý rok si za stejný objem peněz koupíme méně a méně zboží a služeb, a jediná možnost jak svoje peníze ochránit, je právě investice. Protože tuto příležitost využil každý kdo jen trochu mohl, jsou nemovitosti, které jsou vhodné k investování, už celkem přebrané. Proto se celá řada lidí začala poohlížet do zahraničí.

chorvatsko split

Proč zahraničí?
V některých zemích jsou ceny nemovitostí na podobné výši jako u nás, a byla by tedy škoda plně nevyužít jejich potenciál. Je dobré mít zahraniční nemovitost, kterou můžete pronajímat třeba sezonním turistům. Ideální je prodej nemovitostí v Chorvatsku, protože se zde prodávají především apartmány. Ty jsou turisty velice vyhledávané, protože jim poskytnou dostatek soukromí a především moderní ubytování s výhledem na moře. Naše apartmány koupíte za cenu pražského bytu. Podívejte se na naši nabídku a investujte peníze do malého bytu, který můžete využít i pro své osobní potřeby. Pokud jezdíte do Chorvatska rádi, oceníte zde svoje vlastní bydlení.