Ideální k novostavbě


Mít plot okolo domu je výhodné z mnoha důvodů. Oddělíte tím svůj majetek od majetku ostatních, takže se nikdo nebude dohadovat čí je který kus pozemku. Plot musí být ale zaměřený geodetem, aby si někdo nezabral plotem více půdy než mu náleží. Jakmile si budete stavět dům, je dobré ihned po dokončení stavby pokračovat plotem, aby se předešlo případným problémům.

kovový plot

Stavba domu je náročný proces, který může trvat i mnoho měsíců, a po tuto dobu je většinou pozemek otevřený ze všech stran kvůli snadnému přístupu k inženýrským sítím, a také kvůli přístupu těžké techniky, bez které se domy staví jen velice obtížně a stavba trvá déle. Abyste měli dům dokončený včetně plotu co nejrychleji, je dobré plot začít vybírat, jakmile je hotová základové deska. A z čeho můžete vybírat?

Vybrat si plot není jednoduché, protože se jich vyrábí několik. Máte na výběr z těchto materiálů a jejich kombinací:

  • Zděný
  • Betonový
  • Kovový
  • Z pletiva
  • Dřevěný

Mnohé materiály vypadají krásně, ale musí se u nich počítat s tím, že bude nutné je udržovat. Typické je to pro dřevo, které se občas musí přebrousit a přetřít. Kovové ploty často různou, pokud nejsou dobře povrchově upraveny. Co se týče pletiva, je sice levné, ale nevypadá dobře, a k novostavbám se příliš nehodí. Proto většina lidí, kteří hledají plot k novostavbě, vybírá spíše zděné nebo betonové ploty. Jsou efektivní, a hlavně vám poskytnou míru soukromá jako žádné jiné. Pokud hledáte plot který zvedne soukromí na vašem pozemku, je beton rozhodně nejlepší volba.

dřevěný plot

Pokud hledáte firmu která vyrábí a montuje betonové ploty v Pohořelicích, obraťte se na nás. Působíme po celé republice a už jsme dodali spousty plotů, které už slouží našem zákazníkům. Vybrat si můžete z mnoha dekorů i barev, a nabízíme samozřejmě i montáž na klíč. Už letos na jaře můžete mít dokončený nejen dům, ale i jeho okolí.