Do školky nebo na svatbu, je tu pro vás váš kouzelník Martin


Možná přijde i kouzelník

Kdo z vás jako dítě sledoval pořad Možná přijde i kouzelník a stále čekal a těšil se, jestli skutečně přijde? Nepřišel, nebo alespoň já ho nepamatuji. Dětská dušička se tak těšila a nikdy se nedočkala. To byste svým dětem udělat nechtěli, že. Vy jim totiž můžete kouzelníka dopřát a to dokonce živého. Navíc s programem jako stvořeným pro děti. Žádné drasťárny v podobě čtvrcení ženských. Nic takového. Nemusíte se obávat. Tento kouzelník má program http://www.kino99.cz/ přímo pro děti a to takový, že je do něj i zapojí. Pozve si je na své pódium a budou mu asistovat u jeho kouzel. Není to prostě úžasné? Takového kouzelníka můžete dopřát svým dětem třeba na narozeniny, na silvestrovskou oslavu, nebo pokud máte na starosti udělat zábavný program třeba pro školky, nebo školy, hned víte koho oslovit.

kouzelník

Kouzelník to ovšem není pouze pro děti. Má kouzla i pro dospělé a ovládá mikromagii. Osvěží pracovní večírky, ale hlavně se bude vyjímat na svatbách. Ještě než se všichni svatebčané seznámí a rozproudí se volná zábava, kouzelník vykouzlí tu správnou atmosféru. Nevěsta se bude bát, aby jejich novomanžela neproměnil třeba v obludnou ropuchu, a novopečené tchýně budou zírat, co jim dokáže vyčarovat z klobouku. Dospěláci se už seznámili, zábava se rozproudila, mohou třeba tančit a o děti se postará kouzelník.

kouzelník

Prostě super vydařená akce se spoustou kladných hodnocení. Pokud chcete zaměstnancům vykouzlit báječný večírek, s vystoupením kouzelníka Martina bude úspěch zaručený. Diváci se navíc na kouzlení podílejí, takže o zážitky je postaráno.Kouzelník nikdy nezklame, spíš naopak povznese atmosféru a rozproudí krev. Ovšem pozor! Kouzelník má dost nabitý program a pokud je den, na který byste si ho rádi objednali pevně daný a nejde s ním už hnout, tak neváhejte a objednejte si ho raději s předstihem, než bude mít svůj diář zaplněný odshora až dolů.