Nemůžete sehnat zubního lékaře?


Velká část dospělé populace v Česku nemá zuby v dobrém stavu. Zuby jsou ale důležitější než si mnoho lidí uvědomuje. Mít zuby v dobrém stavu zvyšuje kvalitu života. Pokud někomu chybí zuby nebo nemůže kousat normální jídlo, případně ho trápí přecitlivělost na chlad a teplo, musí se v jídle hodně hlídat a omezovat, což kvalitu života snižuje. Mít zuby zdravé přitom není nijak těžké, ale bohužel se část lidí nevěnuje péči o ně. Výsledkem jsou přeplněné ordinace, pořadníky u nových lékařů a také plné pohotovosti, kde stejně lidé čekají na ošetření i půl dne.

zubař pacient

Najít zubního lékaře, který přijímá pacienty, je dnes opravdu obtížné. Napříč celou republikou je jen hrstka z nich, kteří mají ještě volné kapacity. Přitom za to, že zubné lékaři mají neustále plné ruce práce, si často mohou pacienti sami. Kdyby si pečlivě čistili zuby za pomocí mezizubních kartáčků, opravdu by ubylo zubních kazů. Právě zubní kazy jsou nejčastějším problémem, se kterým pacienti do ordinací chodí.

S čím máte problém vy?
Mnoho zubních lékařů odchází do penze, a pokud se objeví nějaký mladý zubař, téměř hned má plno. Dostat se k někomu je dnes běh na dlouhou trať, a ani pojišťovny nejsou schopné zubní péči pacientům zajistit. Jestli hledáte někoho kdo vám zuby opraví, naše zubní ordinace Praha 3 zatím volná místa má. Kapacita se ale rychle zaplňuje zájemci, kteří svého lékaře ještě nemají. Hledáte někoho kdo vám pomůže zbavit bolestí zubů, zaplombuje vám zuby nebo vám provede vyšetření a zjistí příčinu vaší bolesti? Objednejte se k nám.

zubní nástroje

Najít zubní ordinaci ve velkých městech není o nic jednodušší než v nejzazších koutech republiky. Lidé musí dojíždět na ošetření často i desítky kilometrů, což zejména v akutním stavu není vůbec příjemné. Snižte potřebu ošetření správnou péčí o zuby – nikdy není pozdě, a my vám ukážeme jak se o zuby správně starat.