Bydlení pro všechny


Vybrat stavební filmu není jednoduchá věc. Najdete jich na první kliknutí hned několik, ale je problém rozeznat tu, která vám opravdu dům postaví od té, která si vezme peníze a už ji nikdy neuvidíte. Bohužel takové případy se stávají, a proto je potřeba vybírat opravdu pečlivě. Za nás mluví naše práce a spokojenost klientů. Proto se můžete podívat na náš web, kde najdete už hotové domy a zkušenosti klientů, mezi které patří třeba i Marek Ztracený. Stavíme domy na klíč. To znamená že si u nás vyberete některý z typových projektů a my vám hi postavíme úplně celý. Vybrat si můžete z mnoha projektů, které jsme připravili. Můžeme pro vás sehnat i stavební povolení, díky čemuž se celá stavba urychlí.

nový bungalov

Naše bungalovy na klíč patří mezi nejoblíbenější typy staveb, protože bungalovy jsou většinou přízemní domy, které nemají patro. Lidé myslí často i na budoucnost, a tak nechtějí v pozdějším věku chodit do schodů. Bungalov vám poskytuje bydlení, ve kterém máte všechno pěkně po ruce v přízemí. Stavíme zděné domy i dřevostavby. Jestli se rozhodujete mezi těmito dvěma typy domů, možná vás přesvědčí i dřevostavba. Je moderní, rychle hotová, a i ona může být nízkoenergetická.

dům kíč

To jsou všechny naše domy, protože do všech montujeme tepelné čerpadlo a solární panely. Tyto technologie vám pomohou výrazně snížit náklady za provoz domu. Vyberte si některý z našich projektů a pokud byste našli našli něco co byste chtěli jinak, rádi s vámi projdeme možnosti a dům vám upravíme podle potřeb. Staňte se také našim klientem, a bydlete v moderní novostavbě, kterou si zamilujete na první pohled. Klíče od domu můžete držet v ruce velice brzy, proto neváhejte a sjednejte si s námi schůzku. Termíny se plní, a my můžeme vzít jen tolik zakázek kolik zvládneme včas dokončit a předat. Dodržování termínů je pro nás důležité.